نرم افزار پخش مویرگی کیان پرداز-صفحه جدید

نرم افزار پخش مویرگی کیان پرداز

نرم افزار پخش مویرگی و حسابداری کیان پرداز ، مناسب براي واحد هاي فروش و توزيع در حوزه هاي پخش موادغذايي، پخش لبنيات، پخش آرايشي و بهداشتي، پخش لوازم پزشکي و… می باشد. شرکت کیان پرداز با تولید نرم افزار های ساده و روان و متناسب برای شرکت های پخش همواره پیمایش و تحلیل کلیه نیازهای پخش مویرگی را مورد هدف قرارداده و امیدوار است با ارائه جدیدترین تکنولوژیهای روز، نیازهای لازم این حوزه صنعت را پوشش می دهد.

 

امکانات

انواع پخش گرم و سرد

پخش گرم: در این نوع پخش ویزیتور به همراه محصولات در محل مشتری حاضر می شود و به محض تمام شدن سفارش محصولات سفارش داده شده را به مشتری تحویل می دهد…
پخش سرد: در این نوع پخش در مرحله اول فردی به عنوان ویزیتور به فروشگاه سر می‌زند و با ابزار خود  شروع به ویزیت و سفارش گیری می‌کند سپس پس از ارسال درخواست به شرکت پخش مأمور توزیع سفارش فروشگاه را تحویل می‌دهد….

پورسانت و مدیریت بازاریابان

یکی ازامور اصلی در شرکت های پخش و توزیع مدیریت ویزیتور ها و مدیریت بحث پورسانت می باشد که بایستی با بهترین حالت وساده ترین راه ها انجام پذیرد. در نرم افزار مویرگی کیان پرداز می توانیم عملیات مختلف مربوط به پورسانت و مدیریت بازاریاب ها را با تعیین سطح و به راه های مختلف به انجام برسانیم….

 

توزیع کالا و مدیریت انبار (انبارها)

توزیع و پخش کالا ها انبار مرکزی تا محل مورد نظر مهمترین قسمت یک شرکت پخش میباشد.ما در نرم افزار کیان پرداز تلاش کرده ایم ، با ساده ترین حالت در عین حال کامل تررین راه ها در این مسیر کمکی به قسمت توزیع نماییم.که در این بخش شامل دو قسمت ورود کالا و توزیع کالا میباشد….

مدیریت مسیر و GPS

با استفاده از نرم افزار مدیریت مسیر و GPS کیان پرداز کاربر می تواند برای هر ویزیتور مسیر و برنامه زمانی ثبت نماید.  ویزیتور را نقطه مکان هر مشتری یا فروشگاه را ثبت نماید.

نرم افزار ثبت سفارش اندروید

با استفاده از اپلیکیشن اندروید کیان پرداز، ویزیتور میتواند با مشاهده مسیر برنامه ریزی شده خود، توسط مدیر به صورت لحظه ای اقدام به ویزیت نماید. همچنین ویزیتور با دسترسی هایی که تعریف شده میتواند از این آپ به گزارش ها و حساب ها و مدیریت امور مالی و… در صورت داشتن مجوز دسترسی داشته باشد….

مالی و حسابداری

نرم افزار پخش مویرگی کیان پرداز امکانات ویژه ثبت انواع اسناد حسابداری و گزارشگیری را دارد:

  • امکان مشاهده بدهی و ثبت اعتبار چک مشتری
  • مشاهده ریز عملکرد (معین) هر مشتری
  • انواع گزارشات عملکرد هر ویزیتور
  • انواع گزارشات تحلیلی فروش
  • ….