مشاوره فروش : 02191006670 (15 خط)

مشتریان و همراهان گرامی کیان پرداز ، 

جهت هماهنگی برای آموزش های سری نرم افزارهای حسابداری کیان پرداز و یاد گیری همه نسخه های کیان پرداز ، میتوانین از روش هایی که مجموعه ما برای برای شما همراهان عزیز کیان پرداز برای آموزش نرم افزار کیان پرداز در نظر گرفته است استفاده نمایید ؛ این روش ها عبارتند از : کلیپ های آموزشی ، جلسه های آموزشی متنوع آنلاین ، حضور در کلاس های آموزشی ،آموزش تلفنی و اعزام کارشناس در محل مشتری استفاده نمایید. جهت هماهنگی های مربوط به آموزش با واحد فروش کیان پرداز تماس حاصل نمایید.

آموزش کیان پرداز

چند نمونه ، فیلم کوتاه از آموزشی نرم افزار های حسابداری کیان پرداز

در این ویدیو امکانات نرم افزار حسابداری کیان پرداز به طور مختصر معرفی شده. نسخه پیشرفته این نرم افزار امکانات منحصر به فرد و کار آمدی دارد که در این ویدیو گوشه ای از این امکانات نمایش داده شده است.

روش معرفی کالا در نرم افزار حسابداری کیان پرداز

در این ویدیو روش تعریف کالا در نرم افزار حسابداری کیان پرداز را خدمتتان معرفی کرده ایم.

در این ویدیو روش اضافه کردن موجودی کالا در نرم افزار حسابداری کیان پرداز را خدمتتان معرفی کردیم. به دو روش می توان موجودی را افزایش داد ، روش اول موجودی اولیه است که برای کالا می توانیم تعریف کنیم، روش دوم فاکتور خرید است که می توانیم ثبت کنیم.

قابلیت انبارگردانی با اپلیکیشن اندروید نیز وجود دارد.

با این قابلیت دیگر کم بود موجودی نخواهید داشت!

در این فیلم کوتاه نحوه فعال کردن چند واحدی کالا را می بینیم که میتوان بدون محدودیت چندین واحد را در کالا تعریف کردی و به آن قیمت داد

در این ویدیو آموزش ثبت اسناد حسابداری غیر خودکار (سند دستی) با نرم افزار حسابداری کیان پرداز ارائه شده است.

در این ویدیو آموزش تعریف انواع کاربران با دسترسی های مختلف ارائه شده است. در نرم افزار کیان پرداز شما می توانید تنظیمات دقیقی را برای دسترسی های مختلف کاربران سیستم خود تعریف کنید.

در این ویدیو نحوه اضافه کردن تخفیف در نرم افزار حسابداری کیان پرداز توضیح داده شده است.