*** مرکز تماس کیان پرداز : 02191006670 (15 خط) ***

نرم افزار رستوران و فست فود کیان پرداز

نرم افزار رستوران و فست فود کیان پرداز با امکانات و هسته فوق العاده قوی و در عین حال ساده وروان با کاربری راحت برای تالارها،کافی شاپ ها، کافه ها ، رستوران ها، چلوکبابی ها، غذای آماده ،فست فود و… طراحی و تولید شده است.

نرم افزار مدیریت فروش رستوران و فست فود کیان پرداز ابزاری نیرومند است که به شایستگی قادر است پاسخ گوی تمام نیازهای مدیریتی و مالی این صنف ها باشد.

 در واقع این نرم افزار به همراه مشاوره و همکاری کارشناسان و متخصصان مجرب پیاده سازی سیستم رستوران ها تهیه گردیده که موجبات صرفه جویی در زمان و بر طرف نمودن مشکلات است.

نرم افزار رستوران و فست فود

در نرم افزارهای رستوران و فست فود کیان پرداز ، کاربرپسند بودن و پر سرعت بودن نرم افزار ، از ویژگی مهم این سری از نرم افزارها می باشد

نرم افزار رستوران و فست فود کیان پرداز

eazy

سهولت و کاربر پسند بودن نرم افزار

fastd

سرعت ، کیفیت و تنوع بالای گزارش ها

d2

قابلیت طراحی انواع فیش مشتری و آشپزخانه

download (1)

دسترسی ها مختلف برای کاربرها

download

گزارش های متنوع از سود و درامد

1483121

صدور کارت اشتراک و کد مشترک

امکانات ویژه

اطلاعات مشترکین را میتوان به نرم افزار معرفی نمود از جمله نام مشترک،کد اشتراک، تلفن ثابت و همراه مشترک، آدرس و بسیاری اطلاعات دیگر

یکی از ویژگی های جالب نسخه فست فود نرم افزار کیان پرداز امکان صدور فیش توسط چند چاپگر به صورت همزمان می باشد کاربرد این ویژگی برای زمانی است که با چاپ فیش توسط بخش صندوق، همزمان یک نسخه از این سفارش در بخش آشپزخانه چاپ شده و آشپزخانه از سفارش جدید آگاه گردد، این ویژگی تا 4 چاپگر قابل تنظیم می باشد.

برخی از مزایای افزونه کالر آی دی کیان پرداز عبارتست از :
امکان صدور فاکتور برای مشتری در حین مکالمه
امکان تعریف مشتری ناشناس در لحظه تماس
نمایش مانده حساب ، میزان اعتبار و سابقه مشتری
با این ماژول میتوانیم سفارشات تلفنی خود را برای مشتریانمان مدیریت کرده و به آنها سرعت ببخشیم.

کاربر می تواند قیمت تمام شده غذاها را وارد کرده و از گزارش مخصوص پیش بینی سود استفاده نماید.

با این قابلیت میتوانیم فاکتورهای داخل مجموعه را بر حسب شماره میز صادر نماییم و در در پایان و به هنگام خروج مشتری بر اساس شماره میز تسویه نماییم.

امکانات عمومی

با طبقه بندی کالا به راحتی میتوان تعداد زیادی کالا معرفی کرده و به سرعت کالای مورد نظر را پیدا نمود، به این شکل که از لیست طبقه کالا ،طبقه مورد نظر را انتخاب نموده و لیست کالاها در منوی غذا نمایش داده میشود و با یک کلیک موس، آن کالا قابل انتخاب میباشد

درصورتی که به مشترکین به صورت اعتباری اقدام سفارش نمایند در گزارشی میتوان لیست مشترکینی که بدهی دارند را ملاحظه نمود

میتوانیم بک سری از کالاها رو به صورت انباری بفروش برسانیم و موجودی کالاها را در هر لحظه چک نماییم.در ضمن میتوانیم گزارش موجودی مواد اولیه و کالاها را در هر لحظه مشاهده نماییم.

تعريف حساب هاي كل و معين با ويژگي هاي كنترليتغيير سال مای و جداسازی دیتابیس هر سالصدور سند حسابداري در حالت موقت ،رونوشت و امكان ويرايش تا قبل از دائم كردن سندمرتب سازي و قطعي كردن اسناد حسابداري براساس تاريخ و شماره سندگزارشهاي تراز و دفاتر و …

گالری تصاویر نرم افزار