دلایل استفاده از نرم افزار حسابداری برای کسب و کارها

چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم؟

امروزه با پیشرفت های فراوان و گسترش امکانات و صنعت همراه با گسترش فناوری و حسابداری و نیاز جامعه به این رشته افراد به تنهایی و با راه‌های سنتی دیگر نمی‌توانند از پس مشکلات مالی و حسابرسی بر‌آیند از همین رو استفاده از فناوری های به روز و نرم‌افزارها می‌تواند باری از دوش افراد بردارد و راهی آسان در برابر مواجه با مشکلات آنها قرار دهد و به کسب و کار آن‌ها سرعت و رونق بخشد. برای آسان شدن در کارها، امروزه با استفاده از این نرم افزارها مدیران و صاحبان مشاغل به راحتی می‌توانند به مدیریت امور مالی خود بپردازند و دسترسی کاملی به آنها داشته باشند.

همراه با پیشرفت فناوری‌های رایانه‌ای و گسترش روزافزون دنیای دیجیتال، همه فعالیت‌ها از جمله مدیریت امور مالی و حسابداری با شکل و شیوه‌های نوین امکان پذیر است.

 نرم افزارهای حسابداری و نرم افزار های مالی ، ابزاری هستند که دقت و سرعت انجام امور مالی و حسابداری را به طرز باورنکردنی و شگفت انگیزی ارتقا می‌دهند. در دنیای امروزی، استفاده از نرم افزار حسابداری برای هر نوع کسب و کاری ضروری و مهم است.

قاعدتا هر کسب و کاری با هدف درآمد و منفعت راه اندازی می‌شود و قطعا هر کسب و کاری برای اینکه میزان موفقیت خود را ارزیابی کند نیاز به ابزاری مناسب و دقیق دارد. شاید مهم‌ترین و تاثیرگذارترین این ابزار، نرم افزار حسابداری باشد.

از آنجایی که تنوع و گستردگی انواع اپلیکیشن های موبایل که میتوان آنها را در دسته های مختلفی از قبیل امور مالی، کسب و کار، کاربردی، خرید، ابزارها، آموزش و … قرار داد؛ هر فردی با توجه به نیاز خود، اپلیکیشن مورد نظرش را از میان اپلیکیشن های مشابه در یک یا چندین دسته بندی انتخاب میکند. همانطور که تلفن همراه در دسترس ترین ابزار هوشمندی است که در همه حال همراه افراد می باشد، رسیدگی به امور روزانه از طریق اپلیکیشن های موبایل، کار را بسیار ساده تر کرده است.

با تهیه یک نرم افزار حسابداری کامل برای کسب و کار خود میتوانین سود ، زیان ، مدیریت هزینه ، درامدها و انبار و کلی دیگر از مسائل مهم مالی را به صورت کامل و حرفه ای مدیریت نمود و از همه مهم تر حفظ اطلاعات و دیتابیس اطلاعات مالی خود می باشد که براحتی میتوانیم نگرانی بابت اطلاعات مالی خود نداشته باشیم.

در ضمن میتوانیم از گزارش ها و ابزارهای آماری کامل برای خودمان استفاده نماییم

یکی دیگر از مزایای استفاده ازنرم افزار حسابداری میتوان به متصل شدن و ارتباط با تجهیزات بارکدی اشاره کرد که براحتی میتوان فیش پرینتر ، بارکدخوان و بارکد پرینتر را مدیریت نموده و از آن استفاده کامل نمود.

مزایای نرم افزار حسابداری

هنگامی ما می توانیم از مزایای نرم افزار حسابداری بهتر و بیشتر مشخص کنیم که با حسابداری سنتی مورد مقایسه قرار گیرد. در گذشته تمامی امور مالی و حسابداری، خرید و فروش‌ها، هزینه‌ها، درآمدها، مطالبات و غیره در دفاتر و روی کاغذ توسط یک یا چند شخص ثبت می‌شد همین دلیلی بود تا احتمال بروز خطا و اشتباه ناگزیر اتفاق می‌افتاد اما پیامدهای زیادی به همراه داشت. اوج فاجعه وقتی بود که مجبور می‌شدید سابقه یک معامله که مربوط به چند سال پیش بود پیدا کنید. باید کوهی از کاغذ و دفتر را، اگر وجود داشتند، زیر و رو می‌کردید تا شاید جلوی یک ضرر بزرگ را بگیرید.

اما در حال حاضر، به لطف وجود نرم افزار حسابداری، انجام امور مالی و حسابداری بسیار آسان، سریع و دقیق انجام می‌شود. خبری از اشتباهات فاجعه بار گذشته نیست. با زدن یک دکمه کل اطلاعات مشتری یا شریک تجاری، سابقه کالا ، سوابق معاملات، تاریخ سررسیدها و غیره را مشاهده می‌کنید.

شما با استفاده از نرم افزار حسابداری حتی نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارید و نرم افزار بیشتر عملیات‌های مالی را به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می‌دهد.

نرم افزار حسابداری خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

تمامی نرم افزارهای حسابداری تشکیل شده از جمله حساب پرداختنی، حساب دریافتنی، صدور فاکتور، دفتر کل و عناصر استاندارد حسابداری را شامل می‌شوند.

با این تفاسیر باید در نظر بگیرین که یک نرم افزا رخوب باید چه ویژگی های مهمی داشته باشد

اول: محیط ساده و روان

دوم: قابلیت سفارشی سازی

سوم: داشتن گزارش های پرسرعت

چهارم: منوی مرتب و کاربرپسند

پنجم: امکانات جامع و کامل

ششم: ثبت سند خودکار

هفتم: به روزرسانی زنده و پویا بودن نرم افزار

هشتم : امنیت نرم افزار و اطلاعات و دیتابیس

نهم : بروز بودن و برنامه نویسی حرفه ای

دهم: خدمات پشتیبانی پیگیر

خرید نرم افزار حسابداری

از همان تماس اول با اولین کارشناس فروش و مکالمه با آن کارشناس میتوان قدرت آن شرکت نرم افزاری را سنجید و اگر کارشناس فروش اطلاعات خوب و عملیاتی در اختیارتان قرار داد این نکته بسیار ریزی مباشد که نباید از آن گذشت

با نصب دمو و یا مشاهده محیط نرم افزار میتوان میزان قدرت آن نرم افزار را سنجید

                                                                           محمدی – مدیریت فروش کیان پرداز

آدرس ها

  • آدرس: تهران - میدان ولیعصر - ضلع شرقی مترو – کوچه سازش – پلاک 8 – واحد 5
  • ساعت و روزهای کاری: شنبه تا پنج شنبه / 9:30 PM– 8:00 AM

ارتباط با ما

  • تلفن تماس : 91006670-021
  • تماس با واحد فروش (ساعات غیر کاری)
  • 989192548176+